Вчера 12 6
Сегодня 6 4
Завтра 17 7

Детройт Ред Вінґз - Анагайм Дакс 2:1

Лідер Західної конференції – Детройт продовжив неймовірну серію перемог на Джо-Луїс Арені.

Червоні Крила у матчі з Анагаймом здобули 19-ту домашню перемогу. На старті гри "Качок" після неймовірного удару від синьої лінії Якуба Кіндла порятувала лише рамка воріт. А відкрити рахунок у грі судилося якраз гостям. Джордж Паррос вчасно підставив ключку на п’ятаку "червоних крил". Детройт відновив паритет за дві з половиною хвилини. Другий постріл Кіндла від синьої лінії підправив Джастін Абделкадер. До кінця зустрічі всі спроби клубів закинути успіхом не увінчалися. В овертаймі шайба ніяк не йшла у ворота, а серії булітів перемогу Детройту приніс Тодд Бертуцці. В підсумку 2:1.