"Динамо" повертається додому з перемогою

Московський клуб на виїзді переграв "Авангард"

Московське "Динамо" в гостях здобуло перемогу над омським "Авангардом" у другому матчі фінальної серії Кубка Гагаріна і зрівняло рахунок у протистоянні двох команд.

Рахунок у цьому поєдинку було відкрито на початку першого періоду, коли Денису Кокарьову вдалося обікрасти суперника в чужій зоні і витончено розібратися з Карі Рамо. Незадовго до перерви гості збільшили перевагу. Лео Комаров реалізував більшість, підправивши шайбу у ворота після кидка Іллі Горохова.

Інтригу в матчі в дебюті завершальної двадцятихвилинки відновив автор переможної шайби у першій зустрічі Олександр Пережогін. Однак на більше господарів, незважаючи на відчайдушний штурм у самій кінцівці, так і не вистачило.

Наступний матч фінальної серії відбудеться у вівторок, 17 квітня, у "Лужниках".