"Динамо" та Мезін вирішили розійтися по-дружньому

Клуб передумав вимагати компенсацію

Голкіпер Андрій Мезін залишив "Динамо-Мінськ" за згодою сторін. Про це повідомив генеральний директор клубу Олексій Торбін.

"Відповідно до законодавства остаточний термін прийняття рішення за контрактом Андрія Мезіна - 23 липня. Оскільки до 9:00 цього дня сторони не домовилися щодо ряду принципових питань, то клубом було прийняте рішення, про яке оголосив офіційний сайт. Проте у цей же день, після звернення Андрія Мезіна у ХК "Динамо-Мінськ", сторони повернулися до переговорів, за результатами яких ввечері 23 липня клубом було прийняте нове рішення. Відповідно до нього Андрій Мезін залишає клуб за угодою сторін без взаємних компенсацій один одному", - цитує Торбіна прес-служба клубу.

У "Динамо" вважають, що їхнє нове рішення відповідає інтересам як самого гравця, так і національної збірної.

Нагадаємо, 23 липня прес-служба "Динамо-Мінськ" повідомила, що голкіпера-ветерана Андрія Мезіна звільнено з клубу у зв’язку з невиконанням ним контрактних зобов’язань перед "Динамо" у збірній Білорусі. Крім звільнення хокеїст повинен був виплатити мінчанам грошову компенсацію.

Під час чемпіонату світу 2012 року після кількох невдалих матчів збірної Білорусі Мезін самовільно залишив свою національну команду.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров