Завтра 1

"Динамо" виграло Кубок "Локомотива"

Москвичі знову б’ють "яструбів"
04 сентября 2012г. 21:29

Московське "Динамо" завоювало Кубок "Локомотива" - перший трофей у сезоні-2012/2013, що стартував у КХЛ 4 вересня.

У матчі-відкритті чемпіонату, який з 2011 року називається на честь загиблої команди з Ярославля, чемпіони КХЛ у московському палаці "Мегаспорт" за буллітами здолали фіналіста минулої першості омський "Авангард". Ігровий час зустрічі закінчився з рахунком 2:2 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0).

Старт зустрічі залишився за командою з Омська. На 8-й хвилині Кур’янов з-під захисника закинув першу шайбу "Авангарда" у сезоні. Хокеїстам "Динамо" вдалося зрівняти рахунок лише на 37-й хвилині - відзначився Кокарєв. А же вже за 3 хвилини "динамівці" мали шанс вийти уперед, однак Бабенко виконав невдало булліт.

У середині третьої двадцятихвилинки Анісін вперше у матчі вивів москвичів вперед, але за 5 хвилин Заборські знову відновив рівновагу. Основний час матчу так і завершився нічиєю, а у серії буллітів сильнішими були "динамівці": на один гол "Авангарду" "біло-блакитні" відповіли двома шайбами.

Відзначимо також, що вечір розпочався з урочистої церемонії відкриття нового сезону, на якій були присутні легенди світового хокею Вейн Гретцкі, Бретт Халл і Марк Мессьє.