Вчера 9 7
Завтра 10 5

"Динамо" за шість хвилин обіграло ЦСКА

СКА вирвало бойову перемогу у "Сєвєрсталі"

Московське "Динамо" та пітерський СКА повели 1-0 у чвертьфінальних серіях Кубка Гагаріна, які стартували 7 березня.

Чинні чемпіони КХЛ здобули перемогу над іншим московським клубом - ЦСКА з рахунком 3:0 (3:0, 0:0, 0:0). При чому для того, щоб встановити переможний рахунок, їм знадобилося лише трішки менше шести хвилин у першому періоді. Закинутими шайбами відзначились Олексій Сопін, Сергій Коньков та Костінтин Горовиков. При чому першому з них асистував український нападник Костянтин Касянчук.

"Ціна помилки зростає з кожним раундом. На жаль, ми в першому періоді зробили три непробачних помилки, і суперник скористався ними - забив три голи. Далі хід матчу вже було важко переламати. Хоча старалися, але суперник грамотно оборонявся. Тут немає провини воротаря, це помилки польових гравців, які призвели до цих голів"
, - заявив після матчу головний тренер московських "армійців" В’ячеслав Буцаєв.

У іншому поєдинку, який відбувся у Пітері, СКА здобув трудову перемогу над череповецької "Сєвєрсталлю" з рахунком 7:4 (2:1, 2:3, 3:0). Аж до середини третього періоду гостям вдавалося не відпускати господарів вперед більше ніж на одну шайбу, а в середині другої двадцятихвилинки вони навіть повели у рахунку, однак не надовго. Втім, долю матчу вирішила шайба Тихонова на 54-й хвилині, яка повернула господарям перевагу. Вже наприкінці матчу череповчани, намагаючись врятувати гру, зняли голкіпера, і пропустили ще дві голи.

Відзначимо, що Віктор Тихонов у цій зустрічі оформив хет-трик, який він пізніше присвятив своєму синові. У складі гостей найрезультативнішим виявився Євген Кетов. Він відзначився дублем.

Наразі ця гра з 11 закинутими шайбами є найрезультативнішою у нинішньому плей-оф КХЛ.