"Динамо" програло усім і повертається до України

Харків’яни поступилися і в останньому матчі

Харківське "Динамо" без жодної перемоги завершило свій виступ на товариському турнірі Кубок мера Липецька, що пройшов у Росії.

У останньому поєдинку, який відбувся 26 серпня, "динамівці" грали проти саранської "Мордовії" і поступилися з рахунком 1:4 (0:1, 1:1, 0:2), повідомляє прес-служба українського клубу.

На 11-й хвилині гольову серію розпочав Саразов, який після пасу Брикіна вивів "Мордовію" вперед. У другому періоді харків’яни спромоглися одну шайбу відіграти, на 32-й хвилині Горбунов реалізував більшість - 1:1. Однак на 36-й та 56-й хвилинах зусиллями Волкова та Леденцова рахунок став 3:1 на користь команди з Саранська. Крапку у поєдинку на 60-й хвилині влучним кидком поставив Обрежа - 4:1.

У іншому матчі дня господар майданчику "Липецьк" розібрався з брянським "Славутичем" 2:1 (1:0, 0:0,1:1), таким чином вигравши домашній турнір третій рік поспіль.

Нагадаємо, що у попередніх матчах харківське "Динамо" зазнало поразок від ХК "Липецьк" 4:2 (1:1,3:0, 0:1) та смоленського "Славутича" 2:5 (1:1, 1:3, 0:1).