Сегодня 7 3
Завтра 13 4

"Динамо" встановило рекорд сезону за голами

Харків’яни залишили у воротах "Левів" 8 шайб

Дебютант Професіональної хокейної ліги ХК "Динамо Харків", у другому своєму матчі регулярного чемпіонату ПХЛ, закинув у ворота львівських "Левів" вісім шайб.

Матч, що пройшов у Новояворівську у п’ятницю, завершився з рахунком 8:2 (3:0, 5:2, 0:0) на користь харків’ян.

Вже на 9-й хвилині матчу розгром господарів розпочав Василь Полоницький. Згодом його підтримали Елвіс Желубовскіс (14-а хвилина), Михайло Козлов (17), Роман Долгіх (24), Валерій Бобков (26), Олексій Єрашов (34) . На 25-й та 29-й хвилинах Полоницький та Долгіх відповідно оформили по дублю. "Леви" у другому періоді відповіли реалізованим буллітом Дмитра Гнитька (26) і влучним кидком Романа Щербатюка (38).

Нагадаємо, що у першому матчі, який відбувся 12 вересня, між  "Левами" та "Динамо" перемогу святкували господарі 3:1.