"Динамо" знову програє у Росії

Тепер кривдниками українців стали господарі

Хокеїсти "Динамо Харків" зазнали другої поразки на турнірі на кубок мера російського Липецька.

Матч, що пройшов у суботу, 25 серпня, завершився з рахунком 4:2 (1:1,3:0, 0:1) на користь господарів льоду ХК "Липецьк", повідомляє прес-служба українського клубу.

У складі переможців голи на свій рахунок записали Васильєв (1-ша та 21-ша хвилини), Таліпов (23) та Лідванов (29). "Динамівці" змогли відповісти росіянам лише двома закинутими шайбами - Єрашов відзначився на 19-й хвилині, а на 49-й Бондарєв реалізував чисельну перевагу своєї команди.

Нагадаємо, що напередодні "Динамо" провело свій перший матч не лише на турнірі, але й загалом на міжнародній арені, і поступилося у ньому "Славутичу" з рахунком 2:5.

У неділю, 26 серпня, українська команда проведе останній матч на кубку мера Липецька з хокею, в якому зіграє проти ХК "Мордовія".