Для одного шведа домашній ЧС вже закінчився

Едлера покарали за грубість проти капітана канадців

Захисника збірної Швеції Александра Едлера дискваліфікували на останні два матчі, що залишилося зіграти його національній збірній на домашньому чемпіонаті світу-2013. Відповідне рішення у п’ятницю ухвалила незалежна дисциплінарна комісія МФХ, повідомляє офіційний сайт цієї організації.

Едлера покарали за удар коліно в коліно капітана збірної Канади Еріка Стаала. Епізод стався на 16-й хвилині першого періоду чвертьфінального поєдинку, в якому грали ці дві збірні.

Додамо, що постраждалий форвард канадців покинув лід за сторонньої допомоги і більше у гру не повертався. Ще по ходу гри Едлер був покараний великим плюс дисциплінарним до кінця гри штрафом.

Нагадаємо, що Швеція перемогла у цьому матчі (3:2Б) і вийшла до півфіналу, у якому зіграє проти збірної іншої країни-співгосподаря світової першості Фінляндії.