Завтра 2

"Донбас-2" довів свою перевагу над "Білим Барсом"

Донеччани здобули перемогу у серії булітів
22 ноября 2012г. 21:16

Чинний чемпіон України донецький "Донбас-2" у рамках регулярного чемпіонату ПХЛ не без труднощів розібрався з аутсайдером ліги білоцерківським "Білим Барсом", вирвавши перемогу у серії післяматчевих штрафних кидків.

Ігровий час поєдинку, що пройшов 22 листопада на донецькій арені "Алмаз", завершився з рахунком 2:2 (0:0, 0:1, 2:1, 0:0).

Першу шайбу за "Барсів" вже на 24-й секунді гри закинув Ніко Палонен, який відзначився у меншості. "Донбас-2" завдяки голам Романа Малиновського (46-та хвилина) та Сергія Бабинця (55-та) зміг відігратися і вийти вперед лише у третій чверті. А врятував гостей від поразки в основний час матчу Роман Лаврик (56-та), реалізувавши подвійну чисельну перевагу.

Переможний післяматчевий буліт за "Донбас-2" закинув Сергій Бабинець.

Таким чином, донеччани набирають 31 очко та підіймаються на третє місце турнірної таблиці ПХЛ. "Білий Барс", в активі якого 5 очок, - сьомий.

Нагадаємо, що попередній матч регулярного чемпіонату ПХЛ між цими суперниками, що пройшов 20 листопада, завершився також перемогою "Донбасу-2" в овертаймі - 6:5ОТ.