"Донбас-2" сенсаційно програв "Білому Барсу"

"Барси" набирають перші очки у чемпіонаті

Чинний чемпіон України донецький "Донбас-2" у матчі регулярного чемпіонату ПХЛ несподівано поступився аутсайдеру ліги - "Білому Барсу".

Поєдинок, що пройшов 10 жовтня на арені АТЕК, завершився перемогою господарів 3:1 (0:1, 2:0, 1:0).

Рахунок у зустрічі на 16-й хвилині відкрив Сергій Бабинець. У другому періоді підопічні Костянтина Буценка спромоглися закинути у ворота Степана Горячевських дві шайби: на 31-й хвилині після передачі Дмитра Сірого відзначився Олег Комарчев, а через хвилину свою першу шайбу у чемпіонаті закинув Віталійс Хворостінінш. Переможну крапку у матчі поставив Олександр Кручініч (57-ма хвилина).

Відзначимо, що "Барси" свою другу шайбу у матчі закинули у меншості, а донеччани не змогли реалізувати жодну більшість із дев’яти.

Таким чином, "Білий Барс" набирає перші очки у чемпіонаті, втім залишається на останній сходинці турнірної таблиці. "Донбас-2" - п’ятий.

Нагадаємо, що у попередньому матчі між цими командами, що відбувся 8 жовтня, перемогу святкували хокеїсти "Донбасу-2" з рахунком 7:0.