"Донбас-2" у себе вдома розбив "Компаньйон"

Шансів у киян не було
16 октября 2012г. 22:03

Донецький "Донбас-2" вдруге поспіль впевнено переграв столичний "Компаньйон-Нафтогаз".

Поєдинок, що пройшов 16 жовтня на арені "Алмаз" у Донецьку, завершився з рахунком 5:1 (2:1, 1:0, 2:1) на користь господарів. У їхньому складі відзначилися Сергій Бабинець (2-га хвилина), Ілля Карлін (19-та) та Володимир Алексюк (32-га), а дубль Валерія Дидикіна (46-та та 52-га хвилини) поставив переможну крапку у зустрічі.

Єдину шайбу "Компаньйону" записав на свій рахунок Владислав Бризгалов на 49-й хвилині. При чому у той момент його команда грала у меншості.

Нагадаємо, що у попередньому матчі цих двох команд, який відбувся 14 жовтня, перемогу також святкували донеччани (4:2).

Після цього поєдинку "Донбас-2" з 19-ма очками піднявся на третю сходинку у турнірній таблиці чемпіонату ПХЛ, а "Компаньйон" з 16 очками - п’ятий.