"Донбас-2" взяв реванш у "Левів"

Донеччани зробили висновки з минулої поразки

Чемпіон України донецький "Донбас-2" здобув перемогу над львівськими "Левама" у другому матчі домашньої серії регулярного чемпіонату ПХЛ.

Поєдинок, що пройшов 24 вересня на донецькій арені "Алмаз", завершився перемогою господарів з рахунком 4:3 (2:2, 2:0, 0:1).

На 8-й хвилині поєдинку перевага донеччан складала вже дві шайби, більшість спочатку реалізував Євген Нікіфоров (4-а хвилина), а потім Роман Благий (8). Крім них у складі "Донбасу-2" відзначилися Дмитро Тарасов (30) і Віталій Анікєєв (37), до слова, також у більшості.

У "Левів" шайби на свій рахунок записали Віталій Кириченко (10), Павло Поправка (17) та Єгор Посєвін (53).

Нагадаємо, що попередній матч між цими командами, що відбувся 22 вересня, завершився перемогою львів’ян у серії булітів 3:2Б.