"Донбас-2" з мінімальним рахунком поступився "Динамо"

Донеччани не змогли узяти реванш у харків’ян

Донецький "Донбас-2" на власній арені у матчі регулярного чемпіонату ПХЛ поступився харківському "Динамо".

Поєдинок, що пройшов 4 жовтня на арені "Алмаз", завершився поразкою господарів із рахунком 1:2 (0:1, 1:1, 0:0).

Харків’яни вийшли вперед на 14-й хвилині зустрічі завдяки влучному кидку Романа Блоха. На старті другого періоду перевагу "динамівців" подвоїв Андрій Царегородцев. Єдину шайбу у складі "Донбасу-2" на 25-й хвилині поєдинку закинув Дмитро Тарасов, реалізувавши більшість у два хокеїста.

За 20 секунд до завершення другого періоду гравець "Донбасу-2" Роман Благий отримав дисциплінарний штраф за поштовх суперника на борт і достроково закінчив свій виступ у матчі.

Нагадаємо, що попередній матч між "Донбасом-2" і "Динамо", що відбувся 2 жовтня, завершився поразкою донеччан із рахунком 4:6.