Новость

"Донбас-2" на виїзді "засушив" аутсайдера

| Хоккей

"Білий Барс" зазнав вже дев’ятої поразки

Представник Київської області у чемпіонаті ПХЛ "Білий Барс" втретє з початку сезону зазнав сухої поразки у домашньому матчі.

У поєдинку, що пройшов 8 жовтня на київській арені АТЕК, чинний чемпіон України донецький "Донбас-2" обіграв номінальних господарів з нищівним рахунком 7:0 (4:0, 2:0, 1:0).

У складі "Донбасу-2" влучними кидками відзначилися Дмитро Тарасов (8-а хвилина), Дмитро Німенко (16), Віталій Доніка (17), Євген Нікіфоров (18), Олександр Васильєв (30), Нікіта Буценко (36) та Віталій Анікєєв (45).

"Грою задоволений, зіграли на "нуль". Сьогодні була хороша реалізація моментів, але і суперник нам дозволяв закидати. Хлопці - молодці, старалися, розігралися, порадували реалізацією чисельної переваги", - так прокоментував матч головний тренер донеччан Олег Мікульчик.

Відзначимо, що це вже дев’ята поспіль поразка "Білого Барса". Команда Костянтина Буценка не набрала у нинішньому сезоні ще жодного очка і йде останньою.

Нагадаємо, що у своєму попередньому матчі "Донбас-2" програв харківському "Динамо" 1:2, а "Білий Барс" також поступився "Динамо" з рахунком 1:2.

"Білий Барс" "Донбас-2"
0 голи 7
24 кидки 43
14 штраф, хв. 6
0/3 ігри у більшості 3/7
 Детальна статистика
Комментарии (0)
Новости партнеров