"Донбас" на крок наблизився до Кубка Надії

Донеччани вдруге за сезон перемагають у Ризі
26 февраля 2013г. 21:45

Донецький "Донбас" здобув перемогу над ризьким "Динамо" у першому матчі чвертьфінальної серії Кубка Надії.

Поєдинок, що відбувся 26 лютого у Ризі, закінчився з рахунком 2:3 (1:1, 0:0, 1:2).

Захисник "Донбасу" Клей Вілсон досить швидко вивів гостей вперед (01:56), однак менш ніж за хвилину Мартіньш Карсумс знову відновив рівновагу у зустрічі (02:19). Друга двадцятихвилинка запам’яталася бійкою між Петтері Віртаненом та Крістапсом Сотнієксом, переможцем у якій вийшов хокеїст української команди.

Наступні ж закинуті шайби вболівальники побачили аж у третьому періоді, коли ворота Маріса Ючерса вдалося вразити спочатку Євгену Дадонову (44:36), а потім Лукашу Кашпару (47:43). А під завісу матчу один гол відквитав Гунарс Скворцов (56:54).

У складі донецької команди в цьому поєдинку дебютував у КХЛ 18-річний український нападник Максим Мартишко.

Нагадаємо, що "Донбас" потрапив до 1/4 Кубка Надії напряму, посівши дев’яте місце у Західній Конференції за підсумками регулярного сезону. Ризьке "Динамо" вибороло путівку до цієї стадії турніру, перемігши за результатами двох матчів нижегородське "Торпедо".

Цього сезону донеччани та рижани зустрічалися вже двічі протягом регулярки, і обидва рази перемогла Українська команда.

Додамо, що у іншому матчі між командами Західної конференції в Кубку Надії мінське "Динамо" на виїзді перемогло московський "Спартак" з рахунком 4:3.