"Донбас" не зміг переграти "Слован"

Донеччани спіткнулися у овертаймі

Донецький "Донбас" у овертаймі поступився братиславському "Словану" у домашньому матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

Поєдинок, що відбувся 15 лютого на арені "Дружба" у Донецьку, закінчився з рахунком 3:4ОТ (1:2, 2:0, 0:1, 0:1).

Сергій Варламов з передачі Дмитра Кагарлицького вивів господарів вперед на 07:17. Втім за кілька хвилин Мілан Бартович, скориставшись вилученням того ж Варламова, рахунок зрівняв (13:59), а менш ніж за хвилину Владімір Мигалик ще раз засмутив господарів (14:40).

Друга двадцятихвилинка залишилася за хокеїстами донецької команди, які двічі відзначилися закинутими шайбами. Їх авторами стали Фредрік Петтерссон (29:07) та Петері Віртанен (34:06).

Втім у третій частині гри гостям знову вдалося рахунок зрівняти, коли гол на свій рахунок записав Юрай Мікуш (46:28), а у овертаймі Роман Кукумберг поставив переможну крапку для "Слована".

Таким чином, в активі "Донбасу" після цієї гри 70 очок, і українська команда посідає 10 місце на Заході. "Слован", який ще раніше забезпечив собі місце у плей-оф, з 78 набраними балами перебуває на шостому місці у тій же конференції.

Для потрапляння у плей-оф "Донбасу" потрібно тепер не лише перемогти празький "Лев" у заключному матчі регулярки, але й розраховувати, що мінське "Динамо" не зможе здобути перемоги над "Салаватом Юлаєвим", а "Атлант" набере не більше двох очок.

Нагадаємо, що "Донбас" і "Слован" раніше зустрічалися у дебютному для обох команд матчі в чемпіонаті КХЛ, який відбувся 6 вересня минулого року. Тоді перемогу здобули хокеїсти української команди з рахунком 4:2.