"Донбас" переграв "Адмірал"

Перемогу донеччанам принесли захисники

"Донбас" у рамках чергового матчу Континентальної хокейної ліги здолав "Адмірал" з Владивостоку.

28 жовтня у Донецьку українська команда здобула мінімальну перемогу над новачком КХЛ з рахунком 2:1 (0:0, 2:1, 0:0).

Перемогу господарям принесли два влучні кидки захисників. Спочатку закинутою шайбою відзначився Петер Подградськи (23:34, Варламов), а через три хвилини реалізував більшість Клей Вілсон (26:14, біл., Якуценя). Гості відповіли голом Нікласа Бергфорса (34:14, Антропов).

За 55 секунд до завершення третього періоду гості замінили свого воротаря Євгена Іваннікова на польового гравця, але "Донбас" у напруженій кінцівці утримав переможний рахунок.

Здобувши перемогу, донеччани з 34 набраними очками піднялися на четверту сходинку у турнірній таблиці Західної конференції. Наступний свій матч "Донбас" також проведе у Донецьку - 30 жовтня проти "Амуру".