матч-центр
Вчера 1 1
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 1 1
Сейчас 0 0
Сегодня 0 0
Завтра 0 0
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей
Сегодня нет матчей
Сегодня нет важных матчей
Нет запланированных матчей на завтра
Нет важных матчей на завтра

Шуплер: "Донбас" перевірили на рівні КХЛ

Команда не завжди була готова до рівня суперників

Головний тренер "Донбасу" Юліус Шуплер задоволений тим, що суперники на турнірі "Відкритий кубок Донбасу" допомогли відтестувати його підопічних в умовах, які на них чекають у чемпіонаті КХЛ.

"Я дуже радий, що команди, які грали тут на турнірі, нас достатньо перевірили за усіма параметрами: і у системі, і в кондиціях. Це був дуже жорсткий графік відіграти за шість днів чотири гри. Приблизно це на нас чекає і у чемпіонаті", - наголосив Шуплер.

Він з прикрістю відзначив, що багато хокеїстів "Донбасу" дістали травми і не змогли показати себе на домашньому турнірі на повну силу. Однак за словами головного тренера, це дало змогу перевірити і тих гравців, які переважно сидять у запасі, і переконатися, що в команді є резерв з виконавців.

У свою чергу гравці "Донбасу" підкреслили високий рівень команд КХЛ, що брали участь у турнірі і зізналися, що не завжди змогли розрахувати свої сили.

"По суті наші єдині ігри з командами КХЛ. Чотири гри за шість днів не настільки складно, найскладніше, напевне, було грати два дні підряд. Трішки на другу гру не вистачило сил. А так вважаю, що достойно виступили, думаю, що у сезоні будемо ще краще грати", - пообіцяв молодий нападник донеччан Євген Дадонов.

"Настільки високий рівень гравців КХЛ, що не були готові до певних проблем, які перед нами поставили команди. А до кінця турніру ми зібралися і показали досить-таки непогану гру. Та що задоволені. Прикро, хотіли виграти. Ми виходимо на кожну гру, щоб перемоги. Але може у наступному році", - у свою чергу додав досвідчений Сергій Варламов.

Нагадаємо, що на цьому тижні у Донецьку пройшов турнір "Відкритий кубок Донбасу", на якому підопічним Юліуса Шуплера вдалося здобути дві перемоги - у матчах проти празького "Лева" (3:2) та минулорічного переможця турніру - пітерського СКА (3:2). Однак у той же час донеччани двічі програли - за буллітами "Автомобілісту" та у "суху" (0:2) "Сєвєрсталі".

Комментарии 0

Новости партнеров
02:00
Гонка дронов. Zaporizhstal Drone Racing Cup 2017
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров