матч-центр
Вчера 3 3
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 3 3
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 0 0
все
важные

"Донбас" підписав шведських професіоналів

За майбутнє клубу можна бути спокійним

Хокейний клуб "Донбас" підписав контракти з двома шведськими тренерами найвищого рівня - Стефаном Бергквіст і Ларсом Ліссперсом, повідомляє прес-служба донеччан.

Бергквіст стане головним тренером команди "Донбас-98" у хокейній академії, яку створює ХК "Донбас". Ліссперс - відповідальним за технічні та фізичні навички у академії та школі хокею, також він займе посаду заступника директора академії.

"Обидва ці шведські тренери висококваліфіковані і дуже досвідчені хокейні фахівці. Свій досвід вони отримували в Швеції, а також на світовій хокейній арені. Їхній підхід відмінно вписується у філософію, якою ми керуємося при вихованні юних хокеїстів у ХК "Донбас". До того ж Стефан і Ларс просто хороші люди, які чудово виконують свою роботу, де б вони не знаходилися. Це великий крок на нашому шляху створення хокейної Академії світового класу", - зазначив директор з розвитку дитячого та юнацького хокею у "Донбасі" Джим Брітен.

Відзначимо, що Стефан Бергквіст у даний момент співпрацює зі шведською федерацією хокею в якості головного тренера національної збірної Швеції U-16 і консультанта з розвитку в регіоні Готенбург (Gothenburg).

Ларс Ліссперс до теперішнього часу займав посаду директора гімназії м. Мора, Швеція. У свій час він щільно співпрацював зі шведської федерацією хокею, був головним тренером національної збірної Іспанії, кілька років відповідав за фізичну підготовку в одній з команд шведської Елітсеріі - Мора.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров