"Донбас" підписав шведських професіоналів

За майбутнє клубу можна бути спокійним

Хокейний клуб "Донбас" підписав контракти з двома шведськими тренерами найвищого рівня - Стефаном Бергквіст і Ларсом Ліссперсом, повідомляє прес-служба донеччан.

Бергквіст стане головним тренером команди "Донбас-98" у хокейній академії, яку створює ХК "Донбас". Ліссперс - відповідальним за технічні та фізичні навички у академії та школі хокею, також він займе посаду заступника директора академії.

"Обидва ці шведські тренери висококваліфіковані і дуже досвідчені хокейні фахівці. Свій досвід вони отримували в Швеції, а також на світовій хокейній арені. Їхній підхід відмінно вписується у філософію, якою ми керуємося при вихованні юних хокеїстів у ХК "Донбас". До того ж Стефан і Ларс просто хороші люди, які чудово виконують свою роботу, де б вони не знаходилися. Це великий крок на нашому шляху створення хокейної Академії світового класу", - зазначив директор з розвитку дитячого та юнацького хокею у "Донбасі" Джим Брітен.

Відзначимо, що Стефан Бергквіст у даний момент співпрацює зі шведською федерацією хокею в якості головного тренера національної збірної Швеції U-16 і консультанта з розвитку в регіоні Готенбург (Gothenburg).

Ларс Ліссперс до теперішнього часу займав посаду директора гімназії м. Мора, Швеція. У свій час він щільно співпрацював зі шведської федерацією хокею, був головним тренером національної збірної Іспанії, кілька років відповідав за фізичну підготовку в одній з команд шведської Елітсеріі - Мора.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=f6c8cbbf-096b-4b28-b07e-757ff9e5f637&zoneInt=116§=111&site=111&rnd=210901299
Новости партнеров
Новости партнеров