"Донбас" подолав прокляття "Спартака"

Донеччани дотисли суперника у овертаймі

"Донбас" - "Спартак" 3:2 ОТ (1:0, 1:0, 0:2, 1:0). "Донбасу" нарешті вдалося здолати незручного суперника, яким був для "червоно-чорних" московський "Спартак".

Незручним він так і залишився, але цього разу донеччани зуміли підібрати ключика до раніше незламного коду замка москвичів. Вже з перших хвилин команди розпочали швидку, але в той же час в`язку гру, з невеликою кількістю моментів.

Наприкінці двадцятихвилинки "Донбас" використав більшість і розпечатав ворота Джефа Гласса -1:0 (19:47, більш.). Відзначився Дмитро Кагарлицький. Це другий гол форварда у другому матчі поспіль. А на початку другого періоду своє вагоме слово сказав Євген Дадонов. Він просто таки познущався над Глассом, завівши шайбу йому за спину. Дадонов також відзначається в другій грі поспіль.

В третьому періоді за переваги донеччан, шайба вперто не бажала вчергове залітати у ворота суперника. Натомість відзначитися вдалося гостям... Двічі, наприкінці зустрічі. Спершу Павло Мєдвєдєв відставання скоротив - 2:1 (55:01), а невдовзі Олег Кваша відновив "статус-кво"- 2:2 (58:37).

Здавалося на куражі "Спартак" знову засмутить "червоно-чорних". Але не на тих напали, подумали донеччани, і в овер-таймі заграли з подвійною енергією. Та ще й суперники допомогли, порушивши правила і залишили власну команду у меншості. У форматі 4:3 "Донбас" перемогу вирвав. Гол на рахунку Максима Якуцені - 3:2 (61:39, більш).

"Донбас" нарешті зламав неприємну для себе традицію в матчах зі "Спартаком", а москвичі продовжили власну без виграшну серію вже до 8 матчів.