"Донбас" поступився "Динамо" у бойовому матчі

Касянчук засмутив співвітчизників

Донецький "Донбас" на виїзді поступився чинному володарю Кубка Гагаріна московському "Динамо".

Матч, що пройшов 31 жовтня у Москві, закінчився з рахунком 4:2 (2:0, 1:1, 1:1) на користь господарів льоду.

Рахунок на 7-й хвилині зустрічі відкрив форвард збірної України Костянтин Касянчук. Крім нього у складі переможців відзначилися Костянтин Волков, який оформив дубль (20-а та 23-а хвилини), а також Олексій Цвєтков (52-а) з передачі того ж Волкова.

У "Донбасу" шайби на свій рахунок записали Петер Подхрадскі (25-а) та Фредрік Петтерссон (46-а).

Перемога дозволила "Динамо" закріпитися на вершині турнірної таблиці КХЛ. Тепер у команди 48 очок. "Донбас" же з 26-ма очками йде дев’ятим на Заході.