"Донбас" повів у фінальній серії проти "Соколу"

Кияни програли у себе вдома

"Сокіл" програв перший домашній матч фінальної серії плей-оф ПХЛ.

"Донбас-2" вів 2:0 вже на 9-й хвилині. Голкіпер "Сокола" Костянтин Симчук пропускав шайбу між щитків після пострілів як Андрія Міхнова, так і Дмитра Толкунова.

Витягувати "Сокіл" з ями взявся Олександр Яковенко. Його дві шайби - одна ще в першому періоді, а друга вже у третьому - зробили рахунок нічийним - 2:2.

"Сокіл" не зменшував тиску й зрештою вийшов вперед, коли закинув Вадим Шахрайчук. І знову до голу був причетним Яковенко, цього разу, як асистент.

І все ж більш гідними звання головних героїв захоплюючого матчу, здається, є Андрій Міхнов та Євген Пастух. Перший на 55-й хвилині рахунок зрівняв. Хоча судді зарахували шайбу, лише десятки разів передивившись відео повтор. Другий вирвав для минулорічних чемпіонів перемогу за 4 хвилини до кінця третього періоду.

У надзвичайно драматичному протистоянні "Донбас-2" перемагає 4:3. 17 березня команди знову зустрінуться в Броварах. Початок о 18.00. Пряма трансляція  на каналі "Хокей".