"Донбас" позбавив "Трактор" лідерства на Сході

Донеччани здобули фантастичну перемогу
05 декабря 2012г. 18:59

Донецький "Донбас" вдруге за сезон здобув перемогу над челябінським "Трактором", таким чином позбавивши його першого місця у Східній конференції КХЛ.

Матч, що пройшов 5 грудня у Челябінську, закінчився з рахунком 2:1 (0:0, 1:1, 1:0) на користь гостей з України.

Хокеїсти "Трактора" першими змінили нулі на табло - на 27-й хвилині зустрічі відзначився Євген Кузнєцов. Однак за 5 хвилин Вацлав Недорост відновив рівновагу.

А вже у третьому періоді захисник "Трактора" Микита Нєстєров не встиг за нападником "Донбасу" Яні Туппурайненом і збив його з ніг, за що господарів покарали булітом. Сам постраждалий його реалізував і вивів донеччан вперед.

Відзначимо, що своєю перемогою донеччани великою мірою завдячують і героїчній грі голкіпера Яна Лацо, який витримав фантастичний штурм воріт хокеїстами "Трактора" на останніх секундах гри.

Ця перемога дозволила "Донбасу" за кількістю набраних очок (43) наздогнати "Торпедо", яке йде на восьмій сходинці турнірної таблиці Заходу. "Трактор" (63 очки) відкотився на друге місце на Сході, його ж перше місце посів "Авангард", який здобув перемогу над мінським "Динамо" (5:3).

Нагадаємо, що у першій зустрічі цих двох суперників, яка відбулася 25 жовтня у Донецьку, перемогу святкувала українська команда (3:2Б).