"Донбас" пробився у півфінал плей-офф ВХЛ

Горячевських пропускає, але команда виграє
22 марта 2012г. 18:21

Донецький "Донбас" - перший фіналіст Західної конференції Вищої хокейної ліги. Підопічні Олександра Куликова у третьому поєдинку півфінальної серії з альметьєвським "Нєфтяніком" святкували перемогу – 3:1.

На жаль для всіх шанувальників "Донбасу" голкіперу донецького клубу Степану Горячевських не вдалося відстояти на нуль четвертий поспіль поєдинок. На восьмій хвилині господарі провели першу і останню гольову атаку в цій серії. Ложкою дьогтю у бочці з медом стала шайба Андрія Дємідова, яку він закинув на дев’ятій хвилині гри.

Наступного взяття воріт глядачам довелося чекати 37 хвилин. Тобто червоне світло запалало на шостій хвилині завершального відрізку поєдинку. На радість всім українцям закинули її гості. Відновив статус-кво після передачі Олександра Васильєва Андре Хульт. Практично одразу Васильєв записав друге очко у цій зустрічі на свій рахунок, знову віддавши результативну передачу. На цей раз він асистував Євгену Бєлухіну – 2:1. А добив суперника Сергій Піскунов, який, реалізувавши більшість, встановив остаточний рахунок у зустрічі – 3:1.

Після сьогоднішнього матчу у серії до трьох перемог рахунок став 3:0 на користь української команди. Таким чином, "Донбас" отримує одну з двох путівок конференції "Захід" у півфінал плей-офф ВХЛ.

Нагадаємо, у попередніх двох поєдинках серії, які проходили у Донецьку, з розгромними рахунками перемагав "Донбас".