Завтра 1

"Донбас" програв "Нєфтєхіміку"

43 кидки не вистачило донеччанам для перемоги
19 ноября 2013г. 19:24

Український "Донбас" зазнав поразки від нижньокамського "Нєфтєхіміка" у матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

Поєдинок, що відбувся 19 листопада у Нижньокамську, завершився з рахунком 2:0 (1:0, 0:0, 1:0) на користь "Нєфтєхіміка".

Господарі відзначилися вже на 45 секунді першого періоду зусиллями Мартіна Цибака, якому асистував Дмітрій Космачов. Донеччани створили масу гольових моментів, переграли суперника за кидками (43:23), але так і не засмутили канадського голкіпера "Нєфтєхіміка" Метта Далтона. А крапку в матчі за 2.02 до закінчення третього періоду поставив Роман Людучин (Коукал), який встановив остаточний рахунок влучним кидком у порожні ворота.

Відзначимо, що за 13 хвилин до завершення поєдинку побилися захисник господарів Максим Березін та форвард "Донбасу" Ренді Робітайл, за що обидва отримали по п’ять хвилин штрафу.

Нагадаємо, що свій попередній матч донеччани виграли у "Салавата Юлаєв" з рахунком 3:2 (Б). Наступний поєдинок "Донбас" проведе 22 листопада в Донецьку проти новокузнецького "Металурга".