Сегодня 3

"Донбас" програв останній матч регулярки

В овейтаймі "Южний Урал" вирвав перемогу
01 марта 2012г. 09:50

В останньому поєдинку регулярного чемпіонату Вищої хокейної ліги Росії "Донбас" удома приймав орський "Южний Урал".

Розпочали поєдинок команди з позиційних атак. Стартова двадцятихвилинка пройшла у рівній боротьбі. А кров супернику першими "пустили" гості – дісталося Сергію Варламову. Гравець "Южного Уралу" доволі грубо зіграв проти нападника українського клубу.

А от змінили нулі на табло якраз донеччани. Під завісу першого періоду Варламов вистрілив від синьої лінії, а Олег Шафаренко підправив політ гумового диска - 1:0.

У другому ігровому відрізку "Донбас" подвоїв власну перевагу - постарався Сергій Піскунов.

Але найцікавіше розпочалося в заключній двадцятихвилинці. Спочатку хокеїсти "Южного Уралу" рахунок зрівняли, а потім й вийшли вперед - 3:2. Євген Дубровін відновив паритет у матчі, реалізувавши для "Донбасу" більшість.

Та в основний час жодній з команд вирвати перемогу не вдалося. А в овертаймі влучний кидок Антона Буханко приніс перемогу гостям з Орська. У підсумку 3:4.