Сейчас 1 0
Завтра 11 5

"Донбас" програв "Торосу" третій матч

Малевич відзначився закинутою шайбою

"Донбас" на виїзді зазнав поразки у третьому матчі півфінальної серії ВХЛ проти "Торосу" з Нєфтєкамська (1:4).

Попри рахунок у матчі, перемога підопічним Руслана Сулейманова далася вкрай важко. Донецький клуб грав активніше й володів ініціативою протягом поєдинку. За кидками по воротах гравці Донбасу значно переважали свого суперника, проте точності їм не вистачало.

Шайби у цій грі закидали переважно хокеїсти "Тороса". Невдачі для донеччан розпочалися вже у першому періоді. Спочатку Олександр Васильєв не зміг реалізувати булліт, призначений у ворота господарів. А потім, за чотири хвилини після кидка Васильєва, вперед вийшов "Торос". Єгор Дубровський кинув сильно і точно, а це – запорука успіху.

Після першої перерви тиск на ворота Володимира Сохатського посилився. Донецькі хокеїсти постійно кидали, але голкіпер зелених цього дня ловив майже все, що летіло у бік його володінь. Натомість гравці російської команди атакували набагато рідше, проте результативніше. Лише 9 спроб пробити Степана Гарячевських зробили вони у другому відрізку гри і щотретій кидок утілився в шайбу за спиною білоруського голкіпера. Свої автографи у сітці його воріт залишили Артем Гордєєв, Олександр Панков і все той же Дубровський.

Продовжуючи тиснути на ворота господарів і у третьому періоді, донецькі хокеїсти таки змогли закинути шайбу престижу. Відбити шалений кидок Володимира Малевича воротарю господарів було не до снаги. Проте на більше в донеччан часу вже не вистачило.

Нагадаємо, у перших двох матчах серії перемогу також святкував "Торос" ( 5:1 та 2:1). Після сьогоднішнього матчу рахунок у серії став 3:0 на користь російської команди.

Наступний матч команди зіграють у Нєфтєкамську 5 квітня.