"Донбас" проїхався по "Трактору"

Донеччани пробилися у зону плей-оф
25 октября 2012г. 21:40

Донецький "Донбас" за булітами переміг лідера Східної конференції КХЛ челябінський "Трактор".

Матч, що відбувся 25 жовтня на арені "Дружба" у Донецьку, закінчився з рахунком 3:2Б (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 1:0).

Рахунок на 9-й хвилині зустрічі відкрив Клей Вілсон з передачі Євгена Дадонова. На 37-й хвилині нападнику гостей Євгену Кузнєцову вдалося зрівняти рахунок, однак вже за три хвилини Вілсон відзначився вдруге, знову вивівши донеччан уперед. А на 52-й хвилині Андрій Костіцин знову відновив рівновагу у поєдинку.

Більше ні у основний час, ні у овертаймі жодна з команд відзначитись не зуміла, а у серії післяматчевих булітів хокеїсти "Донбасу" були точнішими. Переможну крапку у зустрічі поставив Фредрік Петтерссон.

Таким чином, "Донбас" у матчі з фаворитом здобув важливі для команди два очки і вперше за весь чемпіонат потрапив до зони плей-оф, зайнявши сьому сходинку у Західній конференції. А "Трактор" попри поразку зберіг свою першу сходинку на Сході.

Нагадаємо, що напередодні "Донбас" у додатковий час здобув перемогу над ще одним провідним клубом КХЛ - магнітогорським "Металургом" (4:3).