"Донбас" розгромив "Сєвєрсталь"

А Піларж побив Федосєєва

Донецький "Донбас" здобув впевнену перемогу над череповецькою "Сєвєрсталлю" у матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

Поєдинок, що пройшов 9 жовтня на донецькій арені "Дружба", закінчився з рахунком 4:1 (0:0, 2:0, 2:1) на користь господарів льоду.

На 31-й хвилині матчу рахунок відкрив Туомас Кііскінен з передачі Руслана Федотенка. Після цього у воротах Кошечкіна розписалися Вацлав Недорост (40-та хвилина), Петер Подхрадскі (54) та Фредрік Петтерссон (58).

Єдину шайбу "Сєвєрсталі" вже на 58-й хвилині поєдинку закинув Геннадій Столяров.

Відзначимо, що родзинки зустрічі додала бійка між Піларжем та Федосєєвим у третьому періоді, у якій перемогу також здобув хокеїст "Донбасу", після чого обидва гравці отримали по п’ять хвилин штрафу.

Таким чином, після цього поєдинку "Донбас" досяг позначки у 16 очок і піднявся на 13-те місце у турнірній таблиці Західної Конференції КХЛ, випередивши мінське "Динамо".