"Донбас" розібрався з лідером чемпіонату КХЛ

Донеччани розпочинають домашню серію з перемоги

Донецький "Донбас" з перемоги над лідером чемпіонату КХЛ пітерським СКА розпочав свою домашню серію матчів.

Поєдинок, що пройшов 28 листопада на донецькій арені "Дружба", завершився на користь господарів - 3:2 (1:1, 2:0, 0:1).

Першими рахунок у зустрічі відкрили гості, завдяки швидкому голу зіркового нападника Іллі Ковальчука на 4-й хвилині. Донеччани зусиллями Туомаса Кііскінена відігралися на 11-й хвилині. Крім нього у складі "Донбасу" влучними кидками відзначилися Фредрік Петтерссон (30-та хвилина) та Клей Вілсон (40-ва). А за шість хвилин до фінальної сирени "армієць" Максим Рибін (54-та) ще раз засмутив голкіпера донеччан Яна Лацо.

Відзначимо, що найкращим гравцем матчу у складі "Донбасу" визнаний фінський форвард Яні Туппурайнен.

Таким чином, "Донбас" після цієї перемоги набирає 37 очок і посідає 9 місце у Західній конференції. СКА, в активі якого 61 бал, залишається лідером Заходу.