Сейчас 1

"Донбас" поступився мінчанам у бойовому матчі

Три шайби відіграли, та цього було замало
11 октября 2012г. 21:28

Донецькому "Донбасу" лише шайби не вистачило, щоб здійснити фантастичний камбек у домашньому матчі проти мінського "Динамо".

Зустріч, що пройшла на арені "Дружба", завершилася поразкою господарів із рахунком 4:5 (1:3, 0:2, 3:0).

Донеччани першими на 10-й хвилині зустрічі відкрили рахунок. З передачі Руслана Федотенка відзначився Олексій Понікаровський. Однак протягом наступних 20-ти хвилин господарі льоду пропустили у свої ворота п’ять шайб. Закидали Теему Лайне (14-та та 30 хвилини), Андрій Михальов (16-та), Андрій Китаров (19-та), Збинек Іргл (28-ма).

Втім у третьому періоді хокеїстам "Донбасу" вдалося переломити хід гри і відіграти три голи. На 46-й хвилині шайбу закинув Лукаш Кашпар, на 51-й Клей Вілсон, а на 55-й - Вацлав Недорост.

Нагадаємо, що у своєму попередньому матчі регулярного чемпіонату "Донбас" переміг "Сєвєрсталь" 4:1, а "Динамо" програло ризьким одноклубникам 1:2.

Після цього поєдинку мінське "Динамо", у якого тепер в активі 18 очок, посунуло "Донбас" з 16-ма очками на останню сходинку, а своїх одноклубників з Риги (17 очок) на передостанню сходинку у турнірній таблиці Західної Конференції КХЛ.