Вчера 16 4
Завтра 15 8

"Донбас" в Уфі програв "Салавату Юлаєву"

Донеччани не змогли повторити домашній успіх

Донецький "Донбас" у виїзному матчі регулярного чемпіонату КХЛ програв уфимському "Салавату Юлаєву".

Поєдинок, що пройшов 23 листопада в Уфі, завершився з рахунком 5:1 (2:1, 2:0, 1:0) на користь господарів.

Вже у першому періоді господарі закинули дві шайби, відзначилися Ігор Мусатов (1-ша хвилина) та Ігор Мирнов (16-та). Крім них у воротах Яна Лацо розписалися Антті Пільстрем (23-тя), Микита Філатов (23-тя) та Андрій Конєв (48-ма).

Єдину шайбу у складі донеччан на 10-й хвилині зустрічі з передачі Олексія Понікаровського відіграв Клей Вілсон.

Таким чином, "Донбас" програє другий поєдинок виїзної серії та посідає дев’яту сходинку Західної конференції, відстаючи від зони плей-оф на чотири бали. "Салават Юлаєв", в активі якого 45 залікових пунктів, - п’ятий на Сході.

Нагадаємо, що попередній матч між "Донбасом" та "Салаватом", який пройшов 16 листопада у Донецьку, завершився перемогою донеччан з рахунком 4:1.