Вчера 12 5
Завтра 19 0

"Донбас" вдруге здолав зіркового Малкіна і Ко

Донеччани непереможні на виїзді

Донецький "Донбас" здобуває третю поспіль перемогу на виїзді, перегравши магнітогорський "Металург", у складі якого грає найкращий хокеїст світу Євгеній Малкін.

Матч регулярного чемпіонату КХЛ, що пройшов 7 грудня на арені "Металург" у Магнітогорську, закінчився з рахунком 2:1 (0:0, 1:1, 1:0).

Магнітогорці першими вийшли вперед у зустрічі - на 23-й хвилині відзначився Сергій Бернацький. Однак за 10 хвилин Туомас Кііскінен рахунок зрівняв. Перемогу ж гостям з України на 59-й хвилині приніс Петер Подхрадськи, який з передачі Клея Вілсона у більшості вразив ворота суперника.

Таким чином, за підсумками виїзної серії донеччани набирають 46 очок і повертаються до зони плей-оф, посівши восьму сходинку на Заході.

Господарі льоду третю домашню перемогу здобути не зуміли. У них 63 очки, і вони посідають четверте місце на Сході.

Нагадаємо, що попередня зустріч цих двох суперників, яка пройшла 24 жовтня у Донецьку, закінчилася на користь "Донбасу" з рахунком 4:3ОТ. Тоді хет-триком відзначився нинішній капітан української команди Руслан Федотенко.