"Донбас" вибув з плей-офф ВХЛ

Команда боролася до кінця

Донецький "Донбас" програв четвертий поспіль матч півфінальної серії плей-офф ВХЛ і тим самим припинив змагання за Кубок Братіни.

Донеччани, як в попередніх зустрічах, знову грали активніше за суперників. За всю чотириматчеву серію уральські хокеїсти лише в двох періодах перевершили український клуб за кількістю кидків по воротах суперника, проте перемога все ж таки залишалася за гравцями "Тороса".

Окрім чудового захисту, нєфтєкамці продемонстрували ще й надвисокий процент реалізації гольових моментів.

У четвертому поєдинку серії, "Донбас" пропустив разючу контратаку від господарів вже на початку гри. Анатолій Степанов вчасно помітив, що огляд Степанові Гарячевських лише на якусь мить перекрив захисник.

Після пропущеної шайби, підопічні Олександра Куликова завелися і заграли дуже агресивно, отримавши 5 вилучень ще до кінця періоду.

Переламний момент матчу настав на 32 хвилині, коли "Донбас" пропустив вдруге. Дальній постріл Кирила Полозова для Гарячевських виявився невловимим. Після цього голу "Донбас" пішов на останній штурм. Роль вожака взяв на себе Олександр Журун. Наприкінці другого періоду він утік від захисників суперника і майстерно переграв голкіпера "зелених".

На цьому Журун та його партнери не заспокоїлися. Обстрілюючи ворота господарів увесь третій період, вони таки зрівняли рахунок. Результативним кидком відзначився все той же Журун (2:2), і овертайму вже було не уникнути. Проте славного камбеку української команди не сталося. На тринадцятій хвилині додаткового часу, захисники Донбасу забули на п’ятачку власних воріт Сергія Сальнікова (3:2).

Нагадаємо, у перших трьох матчах серії перемогу святкував "Торос" ( 5:12:1 та 4:1). Після сьогоднішнього матчу рахунок у серії до чотирьох перемог став 4:0 на користь російської команди.