"Донбас-2" переміг принципового суперника

Команди зрівнялися за набраними очками

Хокеїсти донецького "Донбасу-2" удома здобули перемогу над київським "Компаньйон-Нафтогазом" у матчі чемпіонату ПХЛ.

Поєдинок, що пройшов 14 жовтня на арені "Алмаз" у Донецьку, закінчився з рахунком 4:2 (1:1, 1:1, 2:0).

Господарі вийшли вперед на четвертій хвилин зустрічі після голу Дмитра Німенка. Однак Роману Тврдону (19-та хвилина) та Івану Хомутову (31-ша) вдалося спочатку зрівняти рахунок, а потім і переломити хід гри на користь столичної команди.

Проте дві реалізовані чисельні переваги наприкінці другого періоду та на початку третього дозволили господарям льоду повернути перевагу. Відзначилися Роман Благий (38-ма) та Олександр Овсянніков (44-та). А остаточний рахунок у зустрічі на 59-й хвилині встановив Владислав Шалімов.

Ця перемога дозволила "Донбасу-2" наздогнати за набраними очками "Компаньйон". Тепер у обох команд, які перебувають у середині турнірної таблиці чемпіонату ПХЛ, по 16 набраних балів.