матч-центр
Вчера 3 3
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 0 0
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 3 3
Сейчас 0 0
Сегодня 1 1
Завтра 0 0
все
важные

"Донбас" вже відсіяв шість хокеїстів

Шуплер визначився зі складом на другий збір

На другий збір донецького "Донбасу", який пройде у Словаччині, вирушать 30 польових гравців і три голкіпери. Про це повідомив ТК "Хокей" головний тренер команди Юліус Шуплер.

"Я радий, що ми зіграли два модельованих матчі між собою. Відпрацьовували і гру в нерівних складах, і інші компоненти. Я задоволений не тільки показаними результатами, але і грою. Побачив у справі іноземців, молодих гравців і тих хлопців, які були в команді у минулому році. Ми прийняли важливе рішення: до Словаччини поїде 30 гравців і 3 воротарі", - наголосив Шуплер.

При цьому, за словами наставника донеччан, частина з гравців, що не пройшли відбір до першої команди, може залишитися у "Донбасі-2".

"Я вважаю, що на цьому етапі важливо, щоб ті хлопці, які не поїдуть з першою командою на другий збір не опустили руки. Буде дуже здорово, якщо деякі залишаться у "Донбас-2". Це спонукає до того, що для них завжди будуть відкриті двері у першу команду. Молоді гравці добре показали свої можливості. Але все-таки подібний двотижневий збір не вирішує багато чого в житті спортсмена. Це говорить про те, що з ними можна і треба працювати", - відзначив Шуплер.

Нагадаємо, що у першому зборі, який проходив у фінському Валкеакоскі, брали участь 39 хокеїстів.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
http://n161adserv.com/vast.xml?key=733a4eb84f74cedf5c3b8162db2fd613&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров