"Донбас" взяв одне очко у матчі з ЦСКА

Переможця визначили лише буліти
13 февраля 2013г. 22:18

Донецький "Донбас" за булітами поступився московському ЦСКА у домашньому матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

Поєдинок, що відбувся 13 лютого у Донецьку, закінчився з рахунком 1:2Б (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1).

Микола Прохоркін у середині другого періоду вивів гостей вперед (26:48). Однак під завісу третьої двадцятихвилинки Петтері Віртанену вдалося відновити рівновагу і перевести гру у овертайм (54:56), який не зміг виявити переможця.

Переможний буліт у складі ЦСКА виконав Олександр Радулов.

Після цього матчу "Донбас" залишився на дев’ятій сходинці Західної конференції, маючи тепер у своєму активі 69 набраних очок. ЦСКА з 95 балами йде другим на Заході.

Нагадаємо, що у першому поєдинку цих двох суперників, який відбувся 8 вересня у Москві, перемогу також святкували "армійці" з рахунком 5:3.

Цікаво, що матч "Донбас" - ЦСКА встановив рекорд відвідуваності на арені "Дружба" - 4031 глядачів. Попередній рекорд становив 4028 осіб і був встановлений у матчі з московським "Динамо".