"Донбас" святкує перемогу над "Автомобілістом"

Поні поставив переможну крапку

Донецький "Донбас" у домашньому матчі регулярного чемпіонату КХЛ впевнено переміг єкатеринбурзький "Автомобіліст".

Поєдинок, що пройшов 22 жовтня на донецькій арені "Дружба", завершився перемогою донеччан - 4:2 (2:2, 2:0, 0:0).

Рахунок у зустрічі на 10-й хвилині відкрив Станіслав Жмакін. Крім нього за "Автомобіліст" закинутою шайбою відзначився Растислав Шпирко (12-а хвилина). У складі "Донбасу" шайби до свого активу записали Вацлав Недорост (10-а), Яні Туппурайнен (11-а), Євген Дадонов (28-а), а переможну крапку у матчі з передачі Руслана Федотенка поставив Олексій Понікаровський (39-а).

Таким чином, завдяки цій перемозі "Донбас" набирає 22 очки у чемпіонаті та підіймається на 12-у сходинку Західної конференції, посунувши з цієї позиції московський "Спартак". "Автомобіліст", який має у своєму активі 13 очок, залишається аутсайдером Сходу.

Нагадаємо, що свій наступний матч у рамках регулярного чемпіонату КХЛ підопічні Юліуса Шуплера проведуть 24 жовтня у Донецьку проти магнітогорського "Металурга".