Сейчас 2 2
Завтра 11 5

"Донбас" зазнав другої поразки у Донецьку

Василь Кошечкін - герой матчу

У  третьому турі "Відкритого Кубку Донбасу" донецький "Донбас" зазнав другої поразки на турнірі.

На цей раз кривдником донеччан стала череповецька "Сєвєрсталь", матч донеччан з якою завершився з рахунком 0:2 (0:0, 0:1, 0:1).

Перший період пройшов за рівної боротьби, однак відзначитися не вдалося жодній з команд. У кінці періоду Віртанен мав чудову нагоду відкрити рахунок, але не поцілив у ворота.

Другий період розпочався з голу череповчан. Після помилки Ерсберга Дєдунов виводить гостей уперед  - 0:1. Нагоду відзначитися у донеччан мав Кашпар, але шайба все одно не йшла у ворота. У кінці періоду "Сєвєрсталь" могла збільшити рахунок, але на цей раз голкіпер "Донбасу" був на висоті.

В останній третині росіяни зміцнили свою перевагу. Відзначився Олександр Рязанцев. А капітан "Донбасу" Сергій Варламов зазнав травми - вдарився головою об бортик та пошкодив шию. Менше ніж за хвилину до фінальної сирени Ерік Ерсберг залишив ворота. Утім закинути донеччани так і не змогли.

Отож, "Сєвєрсталь" - одноосібний лідер, а "Донбас" з "Автомобілістом" поділяють другу сходинку, "Лев" - четвертий, СКА - на останньому місці.