Вчера 1 1
Вчера 1 1

"Донбас" здобуває четверту поспіль перемогу

Команда підскочила у турнірній таблиці

Донецький "Донбас" здобув четверту поспіль перемогу у матчах чемпіонату КХЛ і знову повернувся до зони плей-оф.

Поєдинок між українською командою та ханти-мансійською "Юґрою", що відбувся 19 грудня у Донецьку, закінчився з рахунком 4:2 (0:1, 3:1, 1:0) на користь господарів.

Хокеїсти "Юґри" першими змінили нулі на табло, коли на 11-й хвилині відзначився Андрій Кузьмін. На 23-й хвилині Вацлав Недорост рахунок зрівняв, але вже за 10 хвилин Костянтин Глазачев знову вивів гостей вперед. Проте ще за п’ять хвилин Денис Кочетков відновив рівновагу у зустрічі.

Однак переломний момент у зустрічі настав за секунду до кінця другої двадцятихвилинки, коли Петер Подхрадськи закинув третю шайбу "Донбасу", і господарі вперше повели у рахунку. Ще одним голом на 44-й хвилині відзначився Лукаш Кашпар, який грав перший матч після травми.

Таким чином, донецька команда набирає 49 очок і наразі піднімається одразу на 6 місце у турнірній таблиці Західної конференції. "Юґра" з 42 набраними балами йде 10-ю на Сході.