"Донбас-2" у Києві переграв "Компаньйон"

Жахливий початок, але щаслива розв’язка

Гра "Донбасу-2" у виїзному матчі ПХЛ проти "Компаньйона" викликала сильні емоції. Донеччани програли два періоди з трьох, однак зрештою взяли максимум очок.

Уже на старті матчу гості не вгледіли за Денисом Заблудовським. Шкода голкіпера Євгена Напненка, якого партнери кинули напризволяще. 0:1 – нове розчарування для вболівальників "Донбасу", які ще не встигли відійти від поразки "Соколу".

Проте програвати вдруге поспіль не входило до планів донеччан. Підопічні Олега Микульчика в другому періоді створили те, що рідко побачиш в іграх команд високого класу. Гості двічі протягом двох хвилин закинули в меншості. Так рахунок став 2:1 на користь "Донбасу", а до кінця періоду вони вели вже - 5:1. У складі донеччан закидали Олександр Побєдоносцев, Дмитро Німенко та Олексій Кровопусков, дубль на свій рахунок записав російський новачок Павло Бойченко.

"Компаньйон" пропускав, втрачав гравців через травми – пошкоджень зазнали Шурупов та Благий –але не здавався.

У третьому періоді команда Олександра Сеуканда дві шайби відіграла, довівши, що у плей-оф з нею все ж доведеться рахуватися. 5:3 на користь "Донбасу-2".