Доніка приніс очко "Донбасу" у ВХЛ

Донеччани програли за булітами

Гол Віталія Доніки приніс "Донбасу" одне очко в матчі ВХЛ. Донеччани розпочали свою виїзну серію з поразки за булітами від "Казцинк-Торпедо".

Чемпіон України поступався після двох періодів, але шайба Доніки перевела гру в овертайм. Зрештою, все вирішилося у серії булітів, де на гол Сергія Варламова господарі відповіли двома результативними спробами. 2:1 на користь казахських хокеїстів. 16 лютого в Усть-Каменогорську відбудеться повторна зустріч команд.

Серед результатів інших матчів відзначимо поразку другої команди Західної конференції "Нєфтяника" від "Южного Уралу" та невдачу лідера регулярного чемпіонату "Рубіна" у поєдинку проти ВМФ.

У Західній конференції відбулася лише одна зміна. ВМФ випередив "Ладу" та піднявся на шосте місце.

На Сході, як і в чемпіонаті загалом лідирує "Рубін", позиції якого поразка від ВМФ не похитнула. Відрив торішніх переможців Кубка Братіни від найближчого переслідувача – "Тороса" – 7 очок.