Дубль Гнітька довершив розгром "Білого Барса"

Найкращі бомбардири грають у Львові

Форварди львівських "Левів" Дмитро Гнітько та Степан Пономарьов завдяки надрезультативній грі проти "Білого Барса" окупували вершину у списку найкращих бомбардирів чемпіонату ПХЛ.

Матч між двома командами, що пройшов у Новояворівську 15 жовтня, завершився сухою перемогою господарів льоду з рахунком 5:0 (0:0, 2:0, 3:0).

Гнітько спочатку відзначився результативною передачею, а у кінці поєдинку оформив дубль, закинувши на 49-й та 54-й хвилинах. Пономарьов йому двічі асистував. Крім того голи на свій рахунок записали Павел Поправка (26-та хвилина), Олександр Плющев (32-га) та Дмитро Расторгуєв (42-га).

Відзначимо, що чотири з п’яти шайб у цьому поєдинку були закинуті, коли "Леви" грали у більшості. Загалом поєдинок позначився грубістю. Львів’яни заробили 24 хвилин штрафу, а представники Київської області - 16 хвилин.

Попри здобуту перемогу "Леви" з 14-ма очками перебувають на передостанньому місці турнірної таблиці нинішнього чемпіонату України, а "Білий Барс" з 3-ма очками йде останнім.