Вчера 6 4
Завтра 6 5

Дубль Маріяна Госси приніс "Чикаго" перемогу

"Торонто" вигравало по ходу зустрічі

Заміна воротаря та фінішний дубль Маріяна Госси допоміг "Чикаго Блекгоукс" впоратися з гостями з Торонто.

Щоправда для господарів перша 20-тихвилинка не віщувала нічого доброго. Вже на першій хвилині зустрічі Тайлор Боззак пошив у дурні голкіпера "Блекгоукс" Корі Кроуфорда. В середині періоду Ендрю Шоу допоміг "Яструбам" відігратися.

Але статус-кво тримався недовго. Невпевнені дії захисту і воротаря господарів дозволили "Кленовим Листкам" вирватися вперед на дві шайби. Відзначилися спочатку Джофрі Луппул, який записав на свій рахунок двадцять п’яту шайбу в сезоні, а згодом у воротах Кроуфорда розписався Кларк Макартур.

Та все ж у піднесеному настрої на перерву пішли саме господарі. За тридцять секунд до перерви Маркус Крюґер підставив ключку після потужного слеп-шоту партнера - 2:3.

На другий період у господарів замість Кроуфорда в рамку воріт став Рей Емері. Заміна цілком себе виправдала - "Яструби" за двадцятихвилинку не пропустили жодної шайби. Натомість закинули двічі. Спочатку Патрік Кейн вирівняв шальки терезів. А згодом Маріан Госса записав на свій рахунок перший четвертак, вивівши свою команду вперед. 4:3

У завершальній третині зустрічі "Кленові" будь-що намагалися виправити становище, але всі їхні атаки були марними. Вкрай надійно грав Емері. А спроба піти ва-банк, знявши голкіпера на користь шостого польового, закінчилася черговим фіаско. У порожніх воротах гостей вдруге розписався Госса - 5:3.

А гол Майка Брауна за чотири секунди до кінця зустрічі лише підсолодив "Кленовим Листкам" гіркоту поразки. У підсумку 5:4 на користь "Чикаго".