"Джетс" може вигнати Кейна через скандальні фотки

Хокеїст викликав хвилю обурення

Дні канадського нападника Евандера Кейна у "Вінніпег Джетс" вже полічені. Таку думку висловлює видання ProHockeyTalk у зв’язку зі скандальним фото, розміщеним хокеїстом у своєму "твіттері".

Днями 21-річний Кейн через соціальну мережу оприлюднив знімок, на якому він стоїть на балконі одного з готелів Лас-Вегаса, тримаючи у руках пачки з доларами, складені у вигляді телефону.

"Агов, Флойде Мейвезере (боксер), візьми слухавку, я тобі телефоную!"
- говорилося у підписі до фотки.

Такий вчинок хокеїста викликав обурення у вболівальників та журналістів, оскільки, по-перше, він є зневажливим щодо тих, хто втратив роботу та зарплатню через локаут, по-друге, у католиків та англіканців наближається Різдво.

Пізніше Кейн вибачився за свій вчинок.

"Я не хотів нікого ображати. Багато людей зрозуміли це у неправильному контексті. Я зрозумів, що вони мали на увазі, однак це не мало жодного стосунку до локауту"
, - наголосив він, пояснивши, що фотографія була зроблена ще у листопаді.

Однак експерт ProHockeyTalk Гері Лоулесс вважає, що така поведінка Кейна сильно вплинула на його репутацію у Вінніпезі, а керівництво команд НХЛ дуже не любить відповідати на подібні питання, пов’язані з девіантною поведінкою своїх гравців.

"Він талант, але він також і проблема, - це не обговорюється, -
пише Лоулесс
, - Одноклубники намагаються вплинути на нього з багатьох питань, однак він не слухає. Якщо він хоче взяти з собою на виїзний матч свою дівчину, то він це робить. Ветерани намагаються пояснити йому, що такі поїздки є робочими, і що потрібно зосередитись на роботі. Однак Кейн робить те, що він хоче і коли він хоче"
.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://inv-nets.admixer.net/dsp.aspx?rct=3&zone=f6c8cbbf-096b-4b28-b07e-757ff9e5f637&zoneInt=116§=111&site=111&rnd=210901299
Карате. Открытый кубок Львова
14:30
Новости партнеров
Новости партнеров