Едлер вибув на два матчі

Захисника покарали за грубість

Захисник "Ванкувер Кенакс" Александр Едлер пропустить два наступні матчі своєї команди через дискваліфікацію, повідомляє АР.

Наприкінці другого періоду матчі проти "Фінікс Койотіс" (2:1) Едлер грубо зіграв проти голкіпера суперників Майка Сміта, за що по ходу гри був покараний п’ятихвилинним штрафом.

Дискваліфікація захисника "Ванкувера" передбачає матеріальне стягнення, яке з огляду на його зарплату становитиме більше 35 тисяч доларів. Ці кошти буде спрямовано до спеціального фонду допомоги гравцям.

У нинішньому чемпіонаті НХЛ 26-річний Едлер в 30 матчах набрав 17 (5+12) очок та заробив 27 хвилин штрафу за показника корисності "-2".