"Едмонтон" втратив одного з топ-нападників

Тайлер Холл вибув на місяць

Нападник першої ланки "Едмонтон Ойлерз" Тайлер Холл у зв’язку з травмою вибув на чотири тижні, повідомляє офіційний сайт НХЛ.

Хокеїст зазнав ушкодження лівого коліна у другому періоді матчу проти "Оттава Сенаторз", що відбувся 19 жовтня. Проти нього застосував силовий прийом Ерік Гриба, сам же гравець був покараний штрафом за удар ключкою. Відсидівши дві хвилини у боксі для оштрафованих, Холл до гри більше не повернувся.

"Завжди прикро втрачати одного з провідних гравців, який має купу ігрового часу і який становить загрозу для суперників кожного разу, коли з’являється на льоду. Чи нам його буде не вистачати? Звичайно, так"
, - заявив головний тренер "Едмонтона" Даллас Ікінз.

Наразі на рахунку Холла 8 (3+5) очок у 9 іграх і він є четвертим бомбардиром своєї команди. Крім того цей нападник на минулому тижні побив клубний рекорд легендарного Вейна Грецьки, відправивши у ворота "Нью-Йорк Айлендерз" дві шайби за вісім секунд.

22 жовтня "Едмонтон" за відсутності Холла на виїзді здобув перемогу над "Монреаль Кенедіенз" (4:3).