матч-центр
Вчера 3 3
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 1 1
все
важные
свернуть
развернуть
Вчера 3 3
Сейчас 0 0
Сегодня 2 2
Завтра 1 1
все
важные
Сейчас нет матчей
Сейчас нет важных матчей

Експерт: НХЛ потрібно скоротити до 20 команд

Стратегія розширення ліги була провальною

Для вирішення фінансових проблем у НХЛ замість перерозподілу часток гравців та клубів у доходах ліги необхідно зменшити кількість клубів з 30 до 20. Таку думку висловив експерт видання "Forbes", викладач Стенфордського університету Роджер Нолл.

"У вас же майже немає централізованої виручки. Тому, можливо, й немає й можливості зробити клуби з низу більш життєздатними. Навіть якщо зарплати гравців дорівнюватимуть нулю, все одно дехто не покриє витрат у лізі"
, - наголосив він.

За словами Нолла, єдиним виходом із ситуації зі збереженням кількості клубів могло би стати введення 40% податку з більш заможних клубів з подальшим перерозподілом прибутків на користь бідніших учасників ліги. Однак він переконаний, що заможні клуби на це не підуть.

У іншому випадку НХЛ потрібно припинити боротьбу за нетрадиційні для американського хокею ринки на Заході та Півдні.

"Люди з Півдня та Заходу просто не є хокейними уболівальниками"
, - наголосив Нолл.

Експерт переконаний, що стратегія керівника НХЛ Гері Беттмена щодо розширення ліги на такі штати, як Флорида, Аризона, Північна Кароліна та Каліфорнія, була провальною, крім випадку з "Лос-Анджелес Кінґз". В наслідок цієї стратегії склалася ситуація, коли 83% усіх прибутків ліги припадають на три клуби, тоді як майже половина з 30 учасників НХЛ зазнали збитків у сезоні 2011/2012.

Нагадаємо, що з 16 вересня у НХЛ триває локаут.  Тоді збіг термін дії колективної угоди. Компромісу ж щодо нової сторонам досягнути не вдається. Наразі скасовані усі матчі регулярної першості до 30 грудня, а також "Зимова класика" та "Матч всіх зірок". Головна суперечка між НХЛ та профспілкою гравців розгортається навколо перерозподілу прибутків у лізі на користь власників клубів.

Комментарии 0

Новости партнеров
3.15
15:55
Баскетбол. Суперлига Пари-Матч. Плей-офф. Матч за 3-е место. Матч 2. Днепр - Черкасские Мавпы. Премьера
http://vast.vertamedia.com/vast-proxy/?aid=33806&content_page_url=xsport.ua&player_width=680&player_height=633&video_duration=300&cb=12345
Новости партнеров
Новости партнеров