Федотенко і Понікаровський - гравці "Донбасу"

Донеччани отримали підсилення з НХЛ

Український форварди з НХЛ Руслан Федотенко та Олексій Понікаровський офіційно стали гравцями донецького "Донбасу", повідомляє прес-служба КХЛ.

Обидва хокеїсти підписали з українським клубом річні угоди, а їхні переходи буде здійснено відповідно до чинного у КХЛ "Положення про порядок підписання угод з хокеїстами, які мають діючі контракти з клубами Національної хокейної ліги". Це положення передбачає можливість одностороннього розірвання угоди хокеїстом у випадку припинення локауту у НХЛ.

За інформацією телеканала "Хокей", Понікаровський прибуде до України вже завтра, 19 вересня, рейсом з Мюнхена.

Нагадаємо, що Руслан Федотенко у це міжсезоння уклав угоду з клубом НХЛ "Філадельфія Флаєрз". До цього нападник два сезони провів у "Нью-Йорк Рейнджерз". У минулому чемпіонаті НХЛ українець взяв участь у 93 поєдинках, в яких закинув 11 шайб і віддав 16 результативних передач.

Олексій Понікаровський, як і його новий напарник по команді, є вихованцем київського "Сокола". Влітку хокеїст став гравцем "Вінніпег Джетс", а протягом сезону-2011/2012 встиг пограти за "Кароліну" та "Нью-Джерсі", загалом відігравши у 105 поєдинках і набравши у них 42 (15+27) очок.

Відзначимо, що локаут у НХЛ, оголошений 15 вересня, змушує хокеїстів найсильнішої ліги світу перебиратися до Європи.

Комментарии 0

Новости партнеров
http://n130adserv.com/vast.xml?key=571d1794743ba3307184bc12cba0f4c8&zone=PRE_ROLL&vastv=3.0
Новости партнеров
Новости партнеров